Image

Opinie

Spawdź jak wiele osób dotychczas nam zaufało. Dołącz do nich...

Wypożyczam campery od lat. Nie trzeba mnie było długo namawiać do skorzystania z usług firmy HelenCamp bo profesjonalnych wypożyczalni w naszym kraju jest mało. Wynająłem piękne nowe auto z tak bogatym wyposażeniem że niczego mi nie brakowało. Gratuluje takiej obsługi bo czułem się jak VIP :) . Bardzo pozytywne profesjonalne podejście. Już zarezerwowałem termin we wrześniu tym razem już nie urlop a wyjazd na targi. Jeszcze raz dziękuję. Tak trzymać HelenCamp!

Pierwszy raz w kamperze i już wiem że nie ostatni. Dałem się namówić żonie i dzieciom na krótki wypad w góry. Skorzystaliśmy z usług firmy HelenCamp bo gwarantowała nam nowe auto super wyposażone. Jesteśmy zachwyceni, wszystkim. Profesjonalne podejście do klienta. Dziękujemy, szkoda że teraz było tak krótko, na sierpień już rezerwacja zrobiona.

Cała ta sytuacja z covidem chyba przyspieszyła naszą decyzję i po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na wyjazd camperem do rodziny na drugi koniec Polski. Z racji że mieszkamy blisko Kalisza zdecydowaliśmy wynająć campera w HelenCamp. Pomysł okazał się genialny, jechaliśmy i wracaliśmy dłużej niż planowaliśmy bo co chwilę coś zwiedzaliśmy, a i rodzina zachwycona bo spaliśmy u siebie :) . Auto otrzymaliśmy piękne, nowe z markizą, klimatyzacją i dosłownie wszystkim co jest potrzebne na wyjazd. W pakiecie gratisowym firma dołożyła od siebie firmowe ręczniki, pościel (piękne jak w hotelu 5 gwiazdkowym) i ekspres do kawy z kawą :) .  Jakość obsługi nas powaliła. Dziękujemy HelenCamp to był bardzo udany wyjazd.  

Jesteście zdecydowani – prześlijcie wstępną REZERWACJE.

strzałka