Image

Wypożyczalnia kamperów Poznań

Przekonaj się, na czym w praktyce polega komfort podróżowania. HelenCamp.pl to firma oferująca wynajem kampera o wysokim standardzie dla klientów z Poznania, dzięki czemu każde wakacje będą niezapomnianą przygodą. Samochody kategorii Prestige może prowadzić każda osoba posiadająca prawo jazdy kategorii B, co oznacza, że niepotrzebne są specjalne umiejętności – jedyne co musisz zrobić, aby doświadczyć przyjemności swobodnej podróży, to zdecydować się na wynajem campera premium. Wyjeżdżając z Poznania naszym samochodem będziesz w stanie dotrzeć zarówno do miejsc najbardziej popularnych wśród turystów, jak i skorzystać z tych mniej uczęszczanych tras.

Nowe kampery na wynajem

kategorii PRESTIGE ****

Wynajem kamperów Poznań

HELEN 1 / ADRIA MATRIX

PILOTE MOOVEO QUEEN

Cena od 450 PLN
kategoria PRESTIGE ****
silnik 2.0 HDI - 130KM
manualna 6-biegowa skrzynia biegów
dopuszczalna masa całkowita 3 500 kg
maksymalna ładowność 514 kg
4 miejsca do jazdy
4 miejsca do spania
HELEN 1 / ADRIA MATRIX

ADRIA MATRIX

Cena od 450 PLN

kategoria PRESTIGE ****
silnik 2.0 HDI 160 KM
manualna 6-biegowa skrzynia biegów
dopuszczalna masa całkowita 3 500 kg
maksymalna ładowność 610 kg
5 miejsc do jazdy
5 miejsc do spania

HELEN 1 / ADRIA MATRIX

PILOTE MOOVEO KING

Cena od 450 PLN
kategoria PRESTIGE ****
silnik 2.0 HDI - 130KM
manualna 6-biegowa skrzynia biegów
dopuszczalna masa całkowita 3 500 kg
maksymalna ładowność 514 kg
4 miejsca do jazdy
4/5 miejsc do spania
U nas wynajem bez opłaty przygotowawczej*
Brak limitu kilometrów
*w zależności od liczby dni

Wynajem kamperów luksusowych w Poznaniu

Jesteśmy przekonani, że podczas podróży najważniejszy jest komfort i nieograniczona możliwość doświadczania przygód, dlatego zdecydowaliśmy się na wynajem kamperów luksusowych klientom z Poznania. Do dyspozycji są pojazdy pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów, które wyposażymy zgodnie z Twoimi potrzebami. Naszym priorytetem jest maksymalne bezpieczeństwo podróżników, dlatego każdy camper posiada pełne ubezpieczenie premium. Flota HelenCamp.pl to wyłącznie nowe samochody półzintegrowane, które docenisz za łatwe prowadzenie oraz brak limitu kilometrów. Do wyboru są campery:
  • PILOTE MOOVEO QUEEN, czyli cztery miejsca do jazdy i spania oraz bagażnik mieszczący cztery rowery i prysznic zewnętrzny w garażu tylnym,
  • ADRIA MATRIX, czyli pięć miejsc do jazdy i spania oraz bagażnik mieszczący cztery rowery,
  • PILOTE MOOVEO KING, czyli cztery miejsca do jazdy, od czterech do pięciu miejsc do spania oraz bagażnik mieszczący cztery rowery i prysznic zewnętrzny w garażu tylnym.
Nasza wypożyczalnia kamperów zapewnia klientom z Poznania pełne wyposażenie części mieszkalnej, dzięki czemu nie odczujesz braku hotelowych wygód. Możliwe jest doposażenie samochodu, które zapewni Tobie maksymalną wygodę podczas urlopu.

Wynajem kamperów – poznaj definicję udanych wakacji

Zastanawiasz się, ile kosztuje wynajęcie kampera premium w Poznaniu? W HelenCamp.pl możesz liczyć na wynajem bez opłaty przygotowawczej oraz brak limitu kilometrów – ceny rozpoczynają się od 380 złotych. Stosunkowo niewielkim kosztem możesz zatem podróżować w luksusowych warunkach, jednocześnie doświadczając uroku spontanicznych wyjazdów w nieznane do tej pory miejsca. Wypożyczalnia camperów HelenCamp.pl to przyjazny cennik, sprawnie przebiegająca rezerwacja online oraz sprawny kontakt z naszym personelem, dzięki któremu poznasz definicję niezapomnianych wakacji. Skorzystaj z nowych samochodów premium i zapomnij o wszelkich ograniczeniach!

Jesteście zdecydowani – prześlijcie wstępną REZERWACJE.

strzałka